گزارش تمرین برای شرکت در مسابقات المپیک آسیایی جاکارتا

تا به امروز ۲۵ خرداد ۹۷، ۲۱ روز است که من در اروپا مشغول به تمرین برای شرکت در مسابقات المپیک آسیایی جاکارتا و مسابقات جهانی پاراموتور و ثبت رکورد جهانی هستم ، اتفاق جالبی که برای من در اینجا افتاد پیشنهاد شرکت دوداک بود برای شرکت در مسابقات پاراگلایدر رشته کراس کانتری با توجه به مسیر اصلی بنده در مسابقات فرود دقت و پرواز های آزاد فرامنطقه ای اینجانب با پاراگلایدر و پاراموتور و پاراترایک و بعد از دو روز فکر به این پیشنهاد جواب مثبت دادم. با توجه به این که خلبان رسمی مسابقه شرکت های تولید پاراگلایدر ، پاراموتور و پاراترایک هستم مسئولیت سنگینی بر روی دوش من قرار گرفت.
در این خصوص کمپانی دوداک جهت شرکت در مسابقات پاراگلایدر رشته کراس کانتری لوازم مربوط را برای من ارسال کرد که یکی از این مسابقات پیش رو FAI – CAT2 روز شنبه ۲۶ و یکشنبه ۲۷ خرداد ۹۷ در یکی از کشورهای زیبای اروپایی ( لیتوانی ) برگزار میشود.

مجموع ساعت و تعداد پروازهای من برای شرکت در مسابقات المپیک آسیایی جاکارتا و مسابقات جهانی پاراموتور در این ۲۱ روز به شرح زیر :
پاراموتور ۳۳ ساعت .
پاراگلایدر سینگل ۵۰ پرواز .
پاراگلایدر تندم ۳۰ پرواز .
و این تمرینات تا هفته آینده ۲ تیر ۹۷ نیز ادامه خواهند داشت.
استفاده از مطالب فوق با ذکر منبع بلامانع می باشد .
شاد و پیروز باشید . علیرضا عمیدی
Have a safe good flight . Alireza Amidi
باشگاه ورزشهای هوایی سیمرغ ( عمیدی ) مبتکر ارائه خدمات نوین آموزش .

لینک کانال :
https://t.me/Paragliding_Paramotor_knowledge

دیدگاه ها (0)

دیدگاه شما در انتظار بررسی است.

Lowest airline tickets / Video
Lowest airline tickets Lowest airline tickets Low Cost Airline Tickets! Get instant $10 Off On Flights Booking Low Cost Airline Deals Last updated on . 04/05/2019 at 05:00 AM , the fares mentioned below are for Round Trip flight tickets and inclusive of fuel surcharges, service fee and taxes. Based on historical data, these fares are subject to change without prior notice and cannot be guaranteed at the time of booking. Kindly go through our terms and conditions before booking. Low Cost Airline Tickets Revolutionizing the entire scene of Air Travel and Hotel bookings, Lookupfare offers a comprehensive package including …
The post Lowest airline tickets / Video appeared first on Finance USA.

Nashville Finance

گذاشتن یک دیدگاه