المپیک آسیایی پاراگلایدر ( اندونزی ) ASIAN OLYMPIC GAMES

تمرینات پاراگلایدر و پاراموتور من در کشور های آلمان ، چک ، سوئد و لهستان که از تاریخ ۴ خرداد ۹۷ شروع شد . ( با هزینه شخصی ) برای شرکت در المپیک آسیایی و مسابقات پاراموتور جهانی پیش رو که بیش از ۱۰۰ میلیون تومان برای بنده هزینه داشته و این مبلغ را بدون هیچ چشم داشتی هزینه میکنم تا بتوانم برای کشورم مقام ارزنده ای بیاورم .
زمانی که از انجمن ورزشهای هوایی با توجه به سوابق ورزشی و مسابقات بنده برای شرکت در مسابقات المپیک آسیایی از بنده دعوت کردند با کمال میل پذیرفتم، با اینکه با تیم های خارجی طرف قرار داد بودم و بلافاصله با تیم ها و شرکت های طرف قرارداد تماس گرفتم برای حل این موضوع و بعد از تماس های مکرر متقاعد شدند و برای آخرین مذاکرات برای حل این موضوع با هزینه شخصی عازم اروپا شدم که الحمداالله همه چیز خوب پیش رفت . امیدوارم در این مسابقات نتیجه خوبی بگیرم و پرچم کشورم را به اهتزاز در بیاورم .
متاسفانه در این چند هفته شاهد صحبتهایی بودم که خیلی ناراحت کننده بود . بنده نه طرف انجمن ورزشهای هوایی هستم نه مخالف آن اما از نزدیک شاهد تلاش بی‌وقفه ریاست محترم فدراسیون ، ریاست محترم انجمن ، دبیر ، سرپرست تیم مسابقات و دیگر اعضاء بودم و کمال تشکر را از ایشان دارم .
عزیزان باید در نظر داشت که این اولین باری است که رسما تیم ملی پاراگلایدر به المپیک آسیایی اعزام میشود و با وجود مشکلات زیادی که بر سر راه هست مسولین در حال رایزنی برای بهبود شرایط میباشند . در ضمن هنوز اختلاف نظر بین فدراسیون ورزشهای هوایی جهانی FAI با شورای المپیک آسیایی AFA – AASF – ASFA وجود دارد و با درنظر گرفتن این برهه حساس که آبروی ورزش های هوایی در گرو همدلی ما و شرکت مسنجم در بازیهای آسیایی جاکارتاست، از هرگونه اختلاف افکنی و ایجاد دلخوری ها بپرهیزیم.

Some of my trainings in order to get reafy for Olympic games and for world paramotor championship.
Quelques unes de mes entraînements pour me préparer aux jeux olympiques et au championnat mondial de paramoteur.

استفاده از مطالب فوق با ذکر منبع بلامانع می باشد .
شاد و پیروز باشید . علیرضا عمیدی
Have a safe good flight . Alireza Amidi
باشگاه ورزشهای هوایی سیمرغ ( عمیدی ) مبتکر ارائه خدمات نوین آموزش .
لینک کانال :
https://t.me/Paragliding_Paramotor_knowledge

گذاشتن یک دیدگاه